O apartamentach

O nas

2015-12-13

O apartamentach

Apartamenty Valentina to wyjątkowy i zmysłowy obiekt hotelarski przeznaczony dla gości pragnących odpocząć w miejscu cichym, spokojnym i kameralnym.

Apartamenty mieszczą się w starej odrestaurowanej kamienicy, której budowę zakończono 7 czerwca 1882 roku. Budynek jest żywym obrazem historii małego sielankowego miasteczka Kępna, gdzie wielokulturowość i zmienne dzieje losu odbiły swój ślad na losach tego obiektu.

Podczas restauracji obiektu natrafiliśmy na wiele historycznych przedmiotów z końca XIX i początku XX wieku. Wśród nich pamiątkowa, tablica wyryta na ścianie pozostawiona przez budowniczych kamienicy Johana i Josefa, którzy własnoręcznie pozostawili informację o roku budowy obiektu i swoim pochodzeniu.

Dziś odrestaurowana kamienica przekształcona na mały hotel oferuję gościom 5 komfortowych apartamentów (maks. 14 miejsc), każdy wyposażonych w aneks kuchenny oraz łazienkę. W naszym obiekcie nie ma dwóch takich samych pokoi, każdy z nich jest wyjątkowy i wyróżnia się czymś od innych. Do zaoferowania mamy dwa duże apartamenty na poddaszu mające po około 50 m2 każdy wyróżniające się dużymi przestrzeniami, salonem, otwartą częścią sypialną i wspaniałą architekturą którą oddają oryginalne ponad 130 letnie belki i krokwie dachowe. Dolne piętro to równie piękne pomieszczenia od kompaktowego pokoju, poprzez dwupokojowy apartament, aż do apartamentu z luksusową łazienką wyposażoną w podświetlaną wannę i przezroczysty prysznic.

Serdecznie zapraszamy

Michał Solecki – właściciel

Agata Noculak – administrator

Iwona Krzemieniec – pokojowa

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress