Restauracja

Restauracja ,,P jak Pysznie

2016-02-06

Restauracja

 Restauracja ,,P jak Pysznie"Specjalnie dla naszych gości przygotowaliśmy ofertę gastronomiczną, w naszym zdaniem najlepszej restauracji w Kępnie i okolicach. ,,P jak Pysznie”, bo tak nazywa się restauracja, prowadzona jest przez wybitnego kucharza Pawła Powroźnika. Paweł jest laureatem wielu konkursów kulinarnych w tym na najlepszy pasztet w Wielkopolsce, a jego kuchnia wyróżnia się wyjątkowym smakiem, gustem i estetyką. 

Wybór restauracji, która będzie raczyć smacznymi potrawami naszych gości nie był  przypadkowy. Wystarczy wejść na profil restauracji na facebooku, aby przekonać się o doskonałych recenzjach klientów.

P jak Pysznie

Paweł Powroźnik to kucharz wyjątkowy. Przygotowane przez niego potrawy tworzone są na oczach klientów, dzięki czemu każdy może zapoznać się z kunsztem jego fachu oraz poznać jakość stosowanych składników. Taka forma kuchni to wielkie wyzwanie i odpowiedzialność. W ten sposób Szef Kuchni pokazuje, że nie ma nic do ukrycia przed swoimi klientami i zachęca do udziału w procesie gotowania.

Menu w ,, P jak Pysznie” zmieniane jest w każdym miesiącu, nie pozwalając się znudzić swoim klientom. Szczególne znaczenie przy układaniu karty dań ma pora roku, czyli sezonowość składników. Paweł dbając o gusta klientów dobiera takie potrawy, które z racji swojej świeżość i okresu powstawania będą smakować klientom najlepiej.

aktualne menu w ,,P jak Pysznie” – kliknij !

Goście hotelowi mogą kosztować wszelkiego rodzaju potrwa oraz napojów w Restauracji ,,P jak Pysznie”, a koszty doliczone zostaną do usługi hotelowej. Specjalnie dla klientów Apartamentów – Valentina, 10 % rabatu na wszystkie potrawy i napoje w restauracji.

Kliencie Apartamentów – Valentina, jedź i pij w Restauracji ,,P jak Pysznie” i relaksuj się komfortowym wypoczynkiem w Kępnie.

Mapa jak dość do Restauracji ,,P jak Pysznie” z Valentina Apartamenty – tylko 8 minut drogi pieszo

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress